Carpet and Flooring Expo Hakkında

Carpet and Flooring Expo, halı ve zemin kaplama sektörlerindeki tüm paydaşları bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarını ve fayda getiren iş fırsatlarını gerçekleştirmek için uygun bir ortam sağlamayı misyon olarak edinmiştir

Carpet and Flooring Expo Fuar Bilgileri:

Tarih: 7-10 Ocak 2025
Konum: Istanbul - Türkiye
Yer: Istanbul Fuar Merkezi (IFM)


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>> CFE 2025'İ ZİYARET ETMEK İÇİN 5 NEDEN

Türkiye'de Halı Endüsrtisinin Yeri

Dünya halı pazarının değeri 17 milyar Amerikan Doları olarak değerlendirilmektedir. Türkiye, küresel piyasada önemli bir halı üreticisi ve ihracatçısı konumundadır. Türkiye'nin 2022 yılındaki toplam halı ihracatı 2.8 milyar Amerikan Doları değerindeydi. Endüstriye önemli katkıları nedeniyle Türkiye, ikinci en büyük halı ihracatçısı ve önde gelen üretici ülkelerden biri olarak değerlendirilmektedir. Türkiye, şu anda küresel halı pazarının %17'sini elinde bulundurmaktadır. 

Halı Endüstrisinde Uzmanlık; Güçlü Ortaklık

CFE 2025 Carpet and Flooring Expo. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından, İstanbul Halı İhracatçılar Birliği (İHİB) ve Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçılar Birliği (GAHİB) işbirliği ile düzenlenecektir. 

44 Fuar Organizasyonunda 44 Yıllık Deneyim

1979 yılında İstanbul'da kurulan Tüyap, Türkiye'de fuar sektörünün öncüsü olmuş ve fuar organizasyonunun düzenli bir etkinliğe dönüşmesinde aktif bir rol üstlenmiştir. Tüyap Fuarcılık Grubu, geniş bir sektör ve endüstri yelpazesine yönelik ticari etkinlikler düzenlemektedir. Sekiz şehirde faaliyet gösteren ve 100'den fazla profesyonel kuruluşla uzun vadeli işbirlikleri kuran Tüyap, rakiplerinden ayırılarak farklılığını ortaya koymaktadır.

CFE 2025'E STANTLI KATILIM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ